Gminny Zespół Sportowy TŁUCHOWIA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • treningi stadion - środa, piątek godz. 19:00
  • Aktualności:
  • 2017-03-20 Falstart
  • 2017-03-14 Porażka na koniec przygotowań
  • 2017-03-06 Tym razem na remis
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ZIEMOWIT Osięciny - ZGODA Chodecz 2:0
  • TĘCZA Topólka - LUBIENIANKA Lubień Kuj. 0:3
  • ORZEŁ Służewo - GROT Kowalki 4:1
  • KUJAWIAK Kruszyn - WZGÓRZE Raciążek 8:4
  • SKRWA Skrwilno - MGKS Lubraniec 0:4
  • PIAST Bądkowo - UNIA Choceń 2:0
  • GZS TŁUCHOWIA - VICTORIA Smólnik 1:4
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Tłuchowia - Wzgórze 3:1
Ładowanie...

Kalendarium

23

06-2017

piątek

16 urodziny obchodzi Lewandowski Mateusz

24

06-2017

sobota

25

06-2017

niedziela

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 132
ogółem: 1 003 781

statystyki szczegółowe

Aktualności

Falstart

  • autor: tluchowia, 2017-03-20 22:59

     GZS Tłuchowia, po kiepskim meczu, uległa na własnym stadionie Skrwie Skrwilno 1:4.


Porażka na koniec przygotowań

  • autor: tluchowia, 2017-03-14 23:10

     GZS Tłuchowia w ostatnim sparingu przed startem ligi dostała surową lekcję od Startu Proboszczewice.


Tym razem na remis

  • autor: tluchowia, 2017-03-06 16:51

     GZS Tłuchowia na sztucznym boisku włocławskiego OSiR-u zremisowała z B-klasowym Orionem Popowo 4:4.


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
GZS TŁUCHOWIA - ZIEMOWIT Osięciny
VICTORIA Smólnik - PIAST Bądkowo
UNIA Choceń - SKRWA Skrwilno
MGKS Lubraniec - KUJAWIAK Kruszyn
WZGÓRZE Raciążek - ORZEŁ Służewo
GROT Kowalki - TĘCZA Topólka
LUBIENIANKA Lubień Kuj. - ZGODA Chodecz

Ostatnie spotkanie

GZS TŁUCHOWIAVICTORIA Smólnik
GZS TŁUCHOWIA 1:4 VICTORIA Smólnik
2017-05-28, 11:00:00
Stadion Gminny w Tłuchowie
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
ZIEMOWIT Osięciny 2:0 ZGODA Chodecz
TĘCZA Topólka 0:3 LUBIENIANKA Lubień Kuj.
ORZEŁ Służewo 4:1 GROT Kowalki
KUJAWIAK Kruszyn 8:4 WZGÓRZE Raciążek
SKRWA Skrwilno 0:4 MGKS Lubraniec
PIAST Bądkowo 2:0 UNIA Choceń
GZS TŁUCHOWIA 1:4 VICTORIA Smólnik