Gminny Zespół Sportowy TŁUCHOWIA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • treningi orlik - środa, piątek godz. 19:00
  • Aktualności:
  • 2017-03-20 Falstart
  • 2017-03-14 Porażka na koniec przygotowań
  • 2017-03-06 Tym razem na remis
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ZIEMOWIT Osięciny - PIAST Bądkowo 1:1
  • GZS TŁUCHOWIA - SKRWA Skrwilno 1:4
  • VICTORIA Smólnik - KUJAWIAK Kruszyn 0:5
  • UNIA Choceń - ORZEŁ Służewo
  • MGKS Lubraniec - TĘCZA Topólka 3:0
  • WZGÓRZE Raciążek - ZGODA Chodecz 4:2
  • GROT Kowalki - LUBIENIANKA Lubień Kuj. 0:4
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Tłuchowia - Wzgórze 3:1
Ładowanie...

Kalendarium

24

03-2017

piątek

25

03-2017

sobota

KUJAWIAK Kruszyn - GZS TŁUCHOWIA - 16:00

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 416
ogółem: 976 227

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 SKRWA Skrwilno 1:1 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
2016-08-21 PIAST Bądkowo 0:1 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
2016-08-21 KUJAWIAK Kruszyn 5:0 VICTORIA Smólnik zobacz ›
2016-08-21 ORZEŁ Służewo 1:1 UNIA Choceń zobacz ›
2016-08-21 TĘCZA Topólka 0:3 MGKS Lubraniec zobacz ›
2016-08-21 ZGODA Chodecz 2:4 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
2016-08-21 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 2:3 GROT Kowalki zobacz ›
2016-08-28 ZIEMOWIT Osięciny 1:3 GROT Kowalki zobacz ›
2016-08-28 WZGÓRZE Raciążek 1:1 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
2016-08-28 MGKS Lubraniec 12:1 ZGODA Chodecz zobacz ›
2016-08-28 UNIA Choceń 1:3 TĘCZA Topólka zobacz ›
2016-08-28 VICTORIA Smólnik 1:4 ORZEŁ Służewo zobacz ›
2016-08-28 GZS TŁUCHOWIA 4:2 KUJAWIAK Kruszyn relacja ›
2016-08-28 PIAST Bądkowo 0:3 SKRWA Skrwilno zobacz ›
2016-09-03 ORZEŁ Służewo 0:1 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
2016-09-04 SKRWA Skrwilno 4:1 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
2016-09-04 KUJAWIAK Kruszyn 2:0 PIAST Bądkowo zobacz ›
2016-09-04 TĘCZA Topólka 1:0 VICTORIA Smólnik zobacz ›
2016-09-04 ZGODA Chodecz 3:2 UNIA Choceń zobacz ›
2016-09-04 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 2:1 MGKS Lubraniec zobacz ›
2016-09-04 GROT Kowalki 3:2 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
2016-09-11 ZIEMOWIT Osięciny 1:0 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
2016-09-11 MGKS Lubraniec 2:0 GROT Kowalki zobacz ›
2016-09-11 UNIA Choceń 1:1 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
2016-09-11 VICTORIA Smólnik 4:7 ZGODA Chodecz zobacz ›
2016-09-11 GZS TŁUCHOWIA 3:1 TĘCZA Topólka relacja ›
2016-09-11 PIAST Bądkowo 0:1 ORZEŁ Służewo zobacz ›
2016-09-11 SKRWA Skrwilno 6:3 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
2016-09-18 KUJAWIAK Kruszyn 0:2 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
2016-09-18 ORZEŁ Służewo 2:1 SKRWA Skrwilno zobacz ›
2016-09-18 TĘCZA Topólka 2:2 PIAST Bądkowo zobacz ›
2016-09-18 ZGODA Chodecz 3:1 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
2016-09-18 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 2:1 VICTORIA Smólnik zobacz ›
2016-09-18 GROT Kowalki 3:1 UNIA Choceń zobacz ›
2016-09-18 WZGÓRZE Raciążek 2:0 MGKS Lubraniec zobacz ›
2016-09-25 ZIEMOWIT Osięciny 3:0 MGKS Lubraniec zobacz ›
2016-09-25 UNIA Choceń 6:1 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
2016-09-25 VICTORIA Smólnik 0:3 GROT Kowalki zobacz ›
2016-09-25 GZS TŁUCHOWIA 1:4 LUBIENIANKA Lubień Kuj. relacja ›
2016-09-25 PIAST Bądkowo 2:0 ZGODA Chodecz zobacz ›
2016-09-25 SKRWA Skrwilno 3:4 TĘCZA Topólka zobacz ›
2016-09-25 KUJAWIAK Kruszyn 3:1 ORZEŁ Służewo zobacz ›
2016-10-01 GROT Kowalki 1:3 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
2016-10-02 ORZEŁ Służewo 0:2 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
2016-10-02 TĘCZA Topólka 2:1 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
2016-10-02 ZGODA Chodecz 1:3 SKRWA Skrwilno zobacz ›
2016-10-02 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 4:2 PIAST Bądkowo zobacz ›
2016-10-02 WZGÓRZE Raciążek 1:1 VICTORIA Smólnik zobacz ›
2016-10-02 MGKS Lubraniec 2:5 UNIA Choceń zobacz ›
2016-10-09 ZIEMOWIT Osięciny 1:0 UNIA Choceń zobacz ›
2016-10-09 VICTORIA Smólnik 2:7 MGKS Lubraniec zobacz ›
2016-10-09 GZS TŁUCHOWIA 3:1 WZGÓRZE Raciążek relacja ›
2016-10-09 PIAST Bądkowo 1:0 GROT Kowalki zobacz ›
2016-10-09 SKRWA Skrwilno 1:2 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
2016-10-09 KUJAWIAK Kruszyn 3:0 ZGODA Chodecz zobacz ›
2016-10-09 ORZEŁ Służewo 5:0 TĘCZA Topólka zobacz ›
2016-10-15 MGKS Lubraniec 3:4 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
2016-10-16 TĘCZA Topólka 0:1 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
2016-10-16 ZGODA Chodecz 1:0 ORZEŁ Służewo zobacz ›
2016-10-16 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 6:1 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
2016-10-16 GROT Kowalki 2:1 SKRWA Skrwilno zobacz ›
2016-10-16 WZGÓRZE Raciążek 3:2 PIAST Bądkowo zobacz ›
2016-10-16 UNIA Choceń 4:1 VICTORIA Smólnik zobacz ›
10  2016-10-23 ZIEMOWIT Osięciny 2:0 VICTORIA Smólnik zobacz ›
10  2016-10-23 GZS TŁUCHOWIA 1:1 UNIA Choceń relacja ›
10  2016-10-23 PIAST Bądkowo 0:2 MGKS Lubraniec zobacz ›
10  2016-10-23 SKRWA Skrwilno 5:1 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
10  2016-10-23 KUJAWIAK Kruszyn 7:1 GROT Kowalki zobacz ›
10  2016-10-23 ORZEŁ Służewo 1:0 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
10  2016-10-23 TĘCZA Topólka 3:2 ZGODA Chodecz zobacz ›
11  2016-10-29 VICTORIA Smólnik 1:5 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
11  2016-10-30 ZGODA Chodecz 0:2 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
11  2016-10-30 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 4:0 TĘCZA Topólka zobacz ›
11  2016-10-30 GROT Kowalki 1:2 ORZEŁ Służewo zobacz ›
11  2016-10-30 WZGÓRZE Raciążek 1:8 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
11  2016-10-30 MGKS Lubraniec 1:0 SKRWA Skrwilno zobacz ›
11  2016-10-30 UNIA Choceń 3:2 PIAST Bądkowo zobacz ›
12  2016-11-06 ZIEMOWIT Osięciny 0:0 GZS TŁUCHOWIA relacja ›
12  2016-11-06 PIAST Bądkowo 3:0 VICTORIA Smólnik zobacz ›
12  2016-11-06 SKRWA Skrwilno 2:1 UNIA Choceń zobacz ›
12  2016-11-06 KUJAWIAK Kruszyn 4:4 MGKS Lubraniec zobacz ›
12  2016-11-06 ORZEŁ Służewo 2:1 WZGÓRZE Raciążek zobacz ›
12  2016-11-06 TĘCZA Topólka 1:0 GROT Kowalki zobacz ›
12  2016-11-06 ZGODA Chodecz 2:4 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
13  2016-11-13 LUBIENIANKA Lubień Kuj. 1:0 ZIEMOWIT Osięciny zobacz ›
13  2016-11-13 GROT Kowalki 5:2 ZGODA Chodecz zobacz ›
13  2016-11-13 WZGÓRZE Raciążek 0:0 TĘCZA Topólka zobacz ›
13  2016-11-13 MGKS Lubraniec 2:2 ORZEŁ Służewo zobacz ›
13  2016-11-13 UNIA Choceń 1:3 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
13  2016-11-13 VICTORIA Smólnik 2:4 SKRWA Skrwilno zobacz ›
13  2016-11-13 GZS TŁUCHOWIA 4:0 PIAST Bądkowo relacja ›
14  2017-03-19 ZIEMOWIT Osięciny 1:1 PIAST Bądkowo zobacz ›
14  2017-03-19 GZS TŁUCHOWIA 1:4 SKRWA Skrwilno relacja ›
14  2017-03-19 VICTORIA Smólnik 0:5 KUJAWIAK Kruszyn zobacz ›
14  2017-03-19 UNIA Choceń ORZEŁ Służewo 17:00
14  2017-03-19 MGKS Lubraniec 3:0 TĘCZA Topólka zobacz ›
14  2017-03-19 WZGÓRZE Raciążek 4:2 ZGODA Chodecz zobacz ›
14  2017-03-19 GROT Kowalki 0:4 LUBIENIANKA Lubień Kuj. zobacz ›
15  2017-03-25 KUJAWIAK Kruszyn GZS TŁUCHOWIA 16:00
15  2017-03-26 GROT Kowalki ZIEMOWIT Osięciny 17:00
15  2017-03-26 LUBIENIANKA Lubień Kuj. WZGÓRZE Raciążek 17:00
15  2017-03-26 ZGODA Chodecz MGKS Lubraniec 17:00
15  2017-03-26 TĘCZA Topólka UNIA Choceń 17:00
15  2017-03-26 ORZEŁ Służewo VICTORIA Smólnik 17:00
15  2017-03-26 SKRWA Skrwilno PIAST Bądkowo 17:00
16  2017-04-02 UNIA Choceń ZGODA Chodecz 17:00
16  2017-04-02 MGKS Lubraniec LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
16  2017-04-02 WZGÓRZE Raciążek GROT Kowalki 17:00
16  2017-04-02 ZIEMOWIT Osięciny SKRWA Skrwilno 17:00
16  2017-04-02 PIAST Bądkowo KUJAWIAK Kruszyn 17:00
16  2017-04-02 GZS TŁUCHOWIA ORZEŁ Służewo 11:00
16  2017-04-02 VICTORIA Smólnik TĘCZA Topólka 17:00
17  2017-04-09 WZGÓRZE Raciążek ZIEMOWIT Osięciny 17:00
17  2017-04-09 GROT Kowalki MGKS Lubraniec 17:00
17  2017-04-09 LUBIENIANKA Lubień Kuj. UNIA Choceń 17:00
17  2017-04-09 ZGODA Chodecz VICTORIA Smólnik 17:00
17  2017-04-09 TĘCZA Topólka GZS TŁUCHOWIA 11:00
17  2017-04-09 ORZEŁ Służewo PIAST Bądkowo 17:00
17  2017-04-09 KUJAWIAK Kruszyn SKRWA Skrwilno 17:00
18  2017-04-15 ZIEMOWIT Osięciny KUJAWIAK Kruszyn 17:00
18  2017-04-15 SKRWA Skrwilno ORZEŁ Służewo 17:00
18  2017-04-15 PIAST Bądkowo TĘCZA Topólka 17:00
18  2017-04-15 VICTORIA Smólnik LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
18  2017-04-15 UNIA Choceń GROT Kowalki 17:00
18  2017-04-15 MGKS Lubraniec WZGÓRZE Raciążek 17:00
18  2017-04-16 GZS TŁUCHOWIA ZGODA Chodecz 11:00
19  2017-04-22 LUBIENIANKA Lubień Kuj. GZS TŁUCHOWIA 16:00
19  2017-04-23 MGKS Lubraniec ZIEMOWIT Osięciny 17:00
19  2017-04-23 WZGÓRZE Raciążek UNIA Choceń 17:00
19  2017-04-23 GROT Kowalki VICTORIA Smólnik 17:00
19  2017-04-23 ZGODA Chodecz PIAST Bądkowo 17:00
19  2017-04-23 TĘCZA Topólka SKRWA Skrwilno 17:00
19  2017-04-23 ORZEŁ Służewo KUJAWIAK Kruszyn 17:00
20  2017-04-30 ZIEMOWIT Osięciny ORZEŁ Służewo 17:00
20  2017-04-30 KUJAWIAK Kruszyn TĘCZA Topólka 17:00
20  2017-04-30 SKRWA Skrwilno ZGODA Chodecz 17:00
20  2017-04-30 PIAST Bądkowo LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
20  2017-04-30 GZS TŁUCHOWIA GROT Kowalki 11:00
20  2017-04-30 VICTORIA Smólnik WZGÓRZE Raciążek 17:00
20  2017-04-30 UNIA Choceń MGKS Lubraniec 17:00
21  2017-05-07 UNIA Choceń ZIEMOWIT Osięciny 17:00
21  2017-05-07 MGKS Lubraniec VICTORIA Smólnik 17:00
21  2017-05-07 WZGÓRZE Raciążek GZS TŁUCHOWIA 15:00
21  2017-05-07 GROT Kowalki PIAST Bądkowo 17:00
21  2017-05-07 LUBIENIANKA Lubień Kuj. SKRWA Skrwilno 17:00
21  2017-05-07 ZGODA Chodecz KUJAWIAK Kruszyn 17:00
21  2017-05-07 TĘCZA Topólka ORZEŁ Służewo 17:00
22  2017-05-14 ZIEMOWIT Osięciny TĘCZA Topólka 17:00
22  2017-05-14 ORZEŁ Służewo ZGODA Chodecz 17:00
22  2017-05-14 KUJAWIAK Kruszyn LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
22  2017-05-14 SKRWA Skrwilno GROT Kowalki 17:00
22  2017-05-14 PIAST Bądkowo WZGÓRZE Raciążek 17:00
22  2017-05-14 GZS TŁUCHOWIA MGKS Lubraniec 15:30
22  2017-05-14 VICTORIA Smólnik UNIA Choceń 17:00
23  2017-05-21 VICTORIA Smólnik ZIEMOWIT Osięciny 17:00
23  2017-05-21 UNIA Choceń GZS TŁUCHOWIA 15:00
23  2017-05-21 MGKS Lubraniec PIAST Bądkowo 17:00
23  2017-05-21 WZGÓRZE Raciążek SKRWA Skrwilno 17:00
23  2017-05-21 GROT Kowalki KUJAWIAK Kruszyn 17:00
23  2017-05-21 LUBIENIANKA Lubień Kuj. ORZEŁ Służewo 17:00
23  2017-05-21 ZGODA Chodecz TĘCZA Topólka 17:00
24  2017-05-28 ZIEMOWIT Osięciny ZGODA Chodecz 17:00
24  2017-05-28 TĘCZA Topólka LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
24  2017-05-28 ORZEŁ Służewo GROT Kowalki 17:00
24  2017-05-28 KUJAWIAK Kruszyn WZGÓRZE Raciążek 17:00
24  2017-05-28 SKRWA Skrwilno MGKS Lubraniec 17:00
24  2017-05-28 PIAST Bądkowo UNIA Choceń 17:00
24  2017-05-28 GZS TŁUCHOWIA VICTORIA Smólnik 15:00
25  2017-06-04 GZS TŁUCHOWIA ZIEMOWIT Osięciny 11:00
25  2017-06-04 VICTORIA Smólnik PIAST Bądkowo 17:00
25  2017-06-04 UNIA Choceń SKRWA Skrwilno 17:00
25  2017-06-04 MGKS Lubraniec KUJAWIAK Kruszyn 17:00
25  2017-06-04 WZGÓRZE Raciążek ORZEŁ Służewo 17:00
25  2017-06-04 GROT Kowalki TĘCZA Topólka 17:00
25  2017-06-04 LUBIENIANKA Lubień Kuj. ZGODA Chodecz 17:00
26  2017-06-11 ZIEMOWIT Osięciny LUBIENIANKA Lubień Kuj. 17:00
26  2017-06-11 ZGODA Chodecz GROT Kowalki 17:00
26  2017-06-11 TĘCZA Topólka WZGÓRZE Raciążek 17:00
26  2017-06-11 ORZEŁ Służewo MGKS Lubraniec 17:00
26  2017-06-11 KUJAWIAK Kruszyn UNIA Choceń 17:00
26  2017-06-11 SKRWA Skrwilno VICTORIA Smólnik 17:00
26  2017-06-11 PIAST Bądkowo GZS TŁUCHOWIA 15:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-24 START Proboszczewice 2:3 GZS TŁUCHOWIA zobacz ›
2016-07-31 GZS TŁUCHOWIA 2:1 ORION Popowo zobacz ›
2016-08-07 GZS TŁUCHOWIA 2:3 WIŚLANIN Bobrowniki zobacz ›
2017-02-26 WISŁA Sobowo 2:4 GZS TŁUCHOWIA zobacz ›
2017-03-05 ORION Popowo 4:4 GZS TŁUCHOWIA zobacz ›
2017-03-11 START Proboszczewice 6:0 GZS TŁUCHOWIA zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KUJAWIAK KruszynGZS TŁUCHOWIA
KUJAWIAK Kruszyn   GZS TŁUCHOWIA
2017-03-25, 16:00:00

Kruszyn

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
KUJAWIAK Kruszyn - GZS TŁUCHOWIA
GROT Kowalki - ZIEMOWIT Osięciny
LUBIENIANKA Lubień Kuj. - WZGÓRZE Raciążek
ZGODA Chodecz - MGKS Lubraniec
TĘCZA Topólka - UNIA Choceń
ORZEŁ Służewo - VICTORIA Smólnik
SKRWA Skrwilno - PIAST Bądkowo

Ostatnie spotkanie

GZS TŁUCHOWIASKRWA Skrwilno
GZS TŁUCHOWIA 1:4 SKRWA Skrwilno
2017-03-19, 11:00:00
Stadion Gminny w Tłuchowie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
ZIEMOWIT Osięciny 1:1 PIAST Bądkowo
GZS TŁUCHOWIA 1:4 SKRWA Skrwilno
VICTORIA Smólnik 0:5 KUJAWIAK Kruszyn
UNIA Choceń ORZEŁ Służewo
MGKS Lubraniec 3:0 TĘCZA Topólka
WZGÓRZE Raciążek 4:2 ZGODA Chodecz
GROT Kowalki 0:4 LUBIENIANKA Lubień Kuj.