Gminny Zespół Sportowy TŁUCHOWIA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • treningi stadion - środa, piątek godz. 18:00
  • Aktualności:
  • 2017-03-20 Falstart
  • 2017-03-14 Porażka na koniec przygotowań
  • 2017-03-06 Tym razem na remis
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ZIEMOWIT Osięciny - KUJAWIAK Kruszyn 3:1
  • SKRWA Skrwilno - ORZEŁ Służewo 3:2
  • PIAST Bądkowo - TĘCZA Topólka 5:1
  • GZS TŁUCHOWIA - ZGODA Chodecz 8:1
  • VICTORIA Smólnik - LUBIENIANKA Lubień Kuj. 2:3
  • UNIA Choceń - GROT Kowalki 3:1
  • MGKS Lubraniec - WZGÓRZE Raciążek 5:2
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Tłuchowia - Wzgórze 3:1
Ładowanie...

Kalendarium

25

04-2017

wtorek

26

04-2017

środa

27

04-2017

czwartek

17 urodziny obchodzi Woźnicki Mateusz

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

30

04-2017

niedziela

GZS TŁUCHOWIA - GROT Kowalki - 11:00

01

05-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 329, wczoraj: 204
ogółem: 986 723

statystyki szczegółowe

Redakcja

nieoficjalna strona internetowa

Gminnego Zespołu Sportowego TŁUCHOWIA Tłuchowo

tluchowia.futbolowo.pl

prowadzący: tluchowia

kontakt: GG - 5024960

 

UWAGA!

tluchowia.futbolowo.pl jest stroną nieoficjalną, Gminny Zespół Sportowy TŁUCHOWIA Tłuchowo nie odpowiada za jakiekolwiek treści na niej umieszczone. Redakcja strony nie ponosi również odpowiedzialności za komentarze internautów.

  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

GZS TŁUCHOWIAGROT Kowalki
GZS TŁUCHOWIA   GROT Kowalki
2017-04-30, 11:00:00

Stadion Gminny w Tłuchowie

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
LUBIENIANKA Lubień Kuj. - GZS TŁUCHOWIA
MGKS Lubraniec - ZIEMOWIT Osięciny
WZGÓRZE Raciążek - UNIA Choceń
GROT Kowalki - VICTORIA Smólnik
ZGODA Chodecz - PIAST Bądkowo
TĘCZA Topólka - SKRWA Skrwilno
ORZEŁ Służewo - KUJAWIAK Kruszyn

Ostatnie spotkanie

GZS TŁUCHOWIAZGODA Chodecz
GZS TŁUCHOWIA 8:1 ZGODA Chodecz
2017-04-15, 15:00:00
Stadion Gminny w Tłuchowie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
ZIEMOWIT Osięciny 3:1 KUJAWIAK Kruszyn
SKRWA Skrwilno 3:2 ORZEŁ Służewo
PIAST Bądkowo 5:1 TĘCZA Topólka
GZS TŁUCHOWIA 8:1 ZGODA Chodecz
VICTORIA Smólnik 2:3 LUBIENIANKA Lubień Kuj.
UNIA Choceń 3:1 GROT Kowalki
MGKS Lubraniec 5:2 WZGÓRZE Raciążek