statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka we Włocławku.

• autor: tluchowia, 2009-06-21 21:20
     GZS Tłuchowia uległa na wyjeździe Liderowi Włocławek 0:4, kończąc tym samym serię dziesięciu meczy bez porażki.

Tłuchowia przystąpiła do meczu bez braci Uczciwków i Obernikowicza. Początek meczu zdawał się być bardzo obiecujący. Pierwszą groźną sytuację stworzył zespół Lidera, ale szybko odpowiedzieli na to Tłuchowianie. Z trudem strzał Sulkowskiego obronił bramkarz gospodarzy. Jednak z biegiem czasu przewaga Lidera stawała się coraz bardziej wyraźna, a na bramkę Tłuchowii sunął atak za atakiem. W końcu padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Gracze Tłuchowii próbowali kontratakować, mieli również sporo rzutów wolnych z groźnych odległości, lecz nie byli wstanie poważniej zagrozić bramce Lidera. Tuż przed przerwą Włocławianie dołożyli drugą bramkę i drużyny schodziły do szatni z wynikiem 2:0.

W drugiej połowie Tłuchowia ocknęła się nieco i pewniej zagrała z przodu. Gra toczyła się głównie w środku pola, a w podbramkowych sytuacjach doskonale bronił świetnie dysponowany dziś Wyczałkowski. Niewiadomo jak potoczyłyby się dalej losy meczu, gdyby do pustej bramki trafił Grabski. Otrzymał prostopadłe podanie od Rykaczewskiego, minął bramkarza, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce. Niedługo potem Lider dołożył trzeciego gola. Potem nieudane próby zdobycia bramki przez P.Dzierżanowskiego i kolejny, czwarty już gol Włocławian. Ostatni kwadrans to już niekwestionowana przewaga Lidera, który okazałym zwycięstwem przypieczętował awans do A-klasy.

Mecz ten potwierdził jak duża jest różnica między czysto amatorską piłką nożną, a tą bardziej wyczynową. Lider dał porządną lekcję futbolu zawodnikom Tłuchowii, którzy zdobyte w ten sposób doświadczenia powinni wykorzystać w najbliższym sezonie.

Lider Włocławek - GZS Tłuchowia 4:0 (2:0)

Wyczałkowski - Olaszewski (Wilczyński), Piekarski, Zbrożek, J.Dzierżanowski - Szarwiński (Celmer), Rykaczewski, P.Dzierżanowski, Sulkowski - Szulecki (Sztubecki), Grabski (Szplitgejber).

autor: ~anonim 2009-06-22 10:30:06

avatar Marek pokazał klase, nawet kibice lidera byli pod wrażeniem jak kapitalnie bronił. Nie ma co sie oszukiwać, w tym spotkaniu nie mielismy skrzydeł i ataku. Druzyna bez Uczciwków to nie ta sama druzyna, sporo mielismy rzutów wolnych ale niestety jak wykonują go zawodnicy których nie widać od dłuzszego czasu na treningach to jaki z tego ma być pozytek.

autor: ~anonim 2009-06-22 12:20:26

avatar kolego a atak po piłke miał biegać na obrone ? mogłeś wziąść kartke i liczyć ile było podań dodam celnych podań

autor: ~anonim 2009-06-22 12:36:55

avatar Może i nie było podań,ale nie było też walki naszych napastników. Panowie nie oszukujmy się ale cała pierwszą połowe napastnicy przestali obok siebie,a wyglądało to jakby dowcipy sobie opowiadali. Gratulacje dla drużyny za cały sezon.

autor: ~anonim 2009-06-22 13:04:44

avatar zeby były podania to zawodnicy najpierw muszą sie pokazywać, jedynie sulek wmiare pokazywał sie, więc Endriu czy Dzierżan gdy mieli piłke nie mieli komu do przodu podać, więc nie wsykakuj mi tu z karteczką! Zgadzam sie z moim poprzednikiem, nasz atak stanowil papużki nierozłączki :) Ogólnie nalezy sie naszej drużynie pochwała za rundę wiosenną, takiej passy jak w tym sez juz baaardzo dawno nie mielismy!

autor: ~anonim 2009-06-22 13:52:35

avatar niema co płakać nad rozlanym mlekem, będzie nowy sezon w którym musimy walczyć jak przez całą wiosnę a może zakończyć sie miłą niespodzianką .

autor: ~anonim 2009-06-22 21:48:25

avatar aby móc tak walczyć to potrzebne są treningi na które niestety przychodzi jak narazie tylko połowa  składu + chłopaki pykający tylko i wyłacznie dla swojej przyjemnosci, a niektórym z druzyny przydałby sie częstszy kontakt z piłką.

autor: ~anonim 2009-06-23 13:59:07

avatar Włocłavia wycofała rezerwy z rozgrywek A klasy, więc "dobrzeń" moze sie uchronic przed spadkiem

autor: ~endriu 2009-06-23 15:38:59

avatar

Tylko jeśli Wzgórze wygra baraże, to Dobrzyń się utrzyma... Ale jeżeli ten plan się nie powiedzie to zacni Panowie z K-PZPN-u wpadną na świetny pomysł powiększenia A-klasy do 16 zespołów. I w tym wypadku do tego grona dołączy GKS Baruchowo, bo w czwartek dojdzie we Włocławku do konfrontacji sędziów, zawodników Kujawiaka Kruszyn i GKS-u w celu podjęcia decyzji w sprawie przerwanego meczu, a jaki będzie tego werdykt każdy wie. Więc takim sposobem zespoły, które mają znajomości w związku osiągną swoje cele.

Żebym tylko się mylił...

autor: ~anonim 2009-06-23 17:27:51

avatar prorok jestes jaki czy co...:)

autor: ~anonim 2009-06-23 18:00:15

avatar a niech awansują pajace, chociaż juz nie bedzie cyrków z ich udzialem w naszej serie B :)

autor: ~zawodnik lidera 2009-06-23 19:04:47

avatar Witam wszystkich! Czasami wpadam na waszą stronkę i powiem że zadziwiacie mnie nieraz. Napinacie się na wyniki a z tego co tu czytam to na treningach zebrać się nie możecie. Raz czy dwa można zagrać na fantazji ambicji ale nie cały sezon. Jeżeli marzy się o awansie trzeba wszystko ku temu podporządkować zaczynając od organizacji siebie, pózniej patrzeć na innych jak sędziowie czy to Baruchowo o którym tyle tu mowa. Po co była ta napinka że jedziemy z liderem i takie tam. Szczerze to nie mieliście większych szans na dobry wynik z wielu względów przede wszystkim sportowych. Zagraliśmy na luzie w nienajmocniejszym zestawieniu i nic wielkiego do powiedzenia nie mieliście oprócz kibiców którzy wiedzieli wszystko najlepiej na całym świecie mając pretensje do całego świata że aut żle sędzia pokazał przy stanie 4-0. A co do waszego bramkarza? Nie umniejszając mu jego umiejętności w pierwszej połowie grał słabiutko w drugiej co prawda wybronił trzy pewne gole ale pusty przelot przy bramce na 4-0 chwały mu nie przynosi. Bramkarza rozlicza się z tego co wpuścił a nie co wybronił. To taka moja rada na przyszłość najpierw sie zorganizujcie wewnętrznie, poukładajcie wszystko bo pokazówka z napinaniem się na nikim ( przynajmniej na mnie) wrażenia wielkiego nie robi. Życzę sukcesów.

autor: ~do lidera 2009-06-23 19:33:26

avatar człowieku weź sie najpierw ty otrząsnij! Od razu widać jak masz mniemanie o sobie...co gwiazdeczka jestes? na mieście pewnie fani spokoju ci nie dają hehe. A co do kibiców to w przeciwieństwie do nas to nie macie zadnych poza mamuśkami i dziadkami, widziałes ilu od nas przyjechało??? Co do spraw organizacyjnych nie porównuj klubów bo wiadomo ze dzieli nas przepaść, powinnies tylko dziękować losowi ze grasz w klubie z miasta. Co do naszego bramkarza to wybronił nam z 5-6 pewnych bramek, w I połowie grał moze słabo ale jak cała drużyna i przypominam ci ze przyjechalismy bez 3 kluczowych graczy co dobitnie odbiło sie na naszej grze. Przypomnij sobie mecz u nas na jesieni jak w skladzie z Abottem i Czarnogórcem nie oddaliscie w pierwszej połowie zadnego strzału.

autor: ~anonim 2009-06-23 19:54:03

avatar kolego z lidera jak sama nazwa mowi macie jednego chlopaka o którym może kiedyś usłyszymy ten niski z kreconymi wloskami komor na niego krzyczeliscie reszta to przeciętniaki tacy sami jak u nas .... nam brakuje treningu a wam nie i to było widać . gratuluje awanstu i na bierząco bedę sledził wasze wyniki ,ciekaw jestem co pokaże lider na przestrzeniu następnego sezonu.

autor: ~lider 2009-06-23 21:43:41

avatar zastanawiałem się czy napisać na tym forum jakikolwiek komentarz. zdecydowałem się bo myślałem że coś z tego rozumiesz ale się przeliczyłem. Moim celem nie było obrażanie ciebie tylko jakaś podpowiedz że niepotrzebnie się spinasz ponad stan. Nie wiem czy masz się szczycić tym że na jesieni nie oddaliśmy strzału w pierwsze połowie ( tak dla szczegółu majic nie grał od 30 minuty za kartkę a abbott w 10 minucie doznał wstrząsu mózgu) wynik końcowy mówi co innego a jak wiesz mecz trwa 90 a nie 45 minut. Co do kibiców ok trochę ich przyjechało ale słownictwo mają ubogie jak na swój wiek ( wyglądają na ojców rodzin ) i inteligencją nie grzeszą ani obiektywizmem co moim zdaniem prawdziwy fan powinien posiadać.Co do przeciętniaków jak nas nazwałeś - skoro jesteśmy tacy sami jak wy to dlaczego my nie przegraliśmy przez rok meczu a wy jesteście w połowie tabeli? A co do tego że trzech wam brakowało - jak dobrze się wczytasz w  to co wcześniej napisałem wywnioskujesz że u nas grał drugi garnitur poza bramkarzem i środkowym obrońcą no i komorem (reszta zakończyła sezon wcześniej). więc ilu tak naprawdę brakowało - chyba trochę więcej. Proszę o więcej obiektywizmu w tym co piszesz bo fakty które przytaczasz są śmieszne i kompromitują cię na tym forum w oczach ludzi którzy potrafią bardziej spokojnie na to patrzeć.

autor: ~anonim 2009-06-23 22:57:09

avatar siedziales na trybunach? na ławce rezerwowych? czy moze wkoncu grałes? bo wnioskując po twoich komentarzach wiesz wszystko najlepiej. Co do obiektywizmu to powinnienes wiedzieć, że nasi kibice w rozmowie z waszymi przyznawali rację i nie ukrywali tego ze jestescie w tym spotkaniu lepsi, jak juz cos to miałbym zastrzeżenia co do waszych "podsiwiałych" kibiców, z których jeden utratę zdrowia naszego zawodnika po brutalnym waszym faulu skwitował tekstem: "a co mnie jego zdrowie obchodzi" swiadczy samo za siebie o inteligencji i obiektywizmie. Nie ściemiaj nas tu ze tylko 3 zawodników grało z podstawowego składu, bo pamietam kto grał na jesieni, zapomniałes chociażby o "plastusiu" :)  i nie pisz mi tu o zadnym kompromitowaniu bo widze ze nawet nie rozumiesz znaczenia tego słowa a próbujesz zabłysnąc tutaj bo dobrze wiesz ze na boisku jestes na to za cienki.

autor: ~UKS 2009-06-24 00:34:16

avatar

Kolego przeczytaj sbie pierwszy komentarz...wkoncu sami zawodnicy uznali nasza wyzszosc i dominacje...wiec o co wam ciagle chodzi...panowie poprostu zazdrosc ze dzieciaki wygrywaja lige seniorow z bardzo ale to bardzo wyrazna przewaga...wstyd dla innych ekip z ligi...

autor: ~anonim 2009-06-24 01:02:02

avatar dziekujemy liderowi za dobrą lekcje futbolu.

autor: ~lider 2009-06-24 09:43:59

avatar Zmuszasz mnie do zakończenia tej polemiki. Nie sprawia mi ona bowiem przyjemności z powodu tego że głownym twoim zadaniem jest opluwanie mnie i mojej drużyny. Bo jak mam to odebrać że na boisku jestem za cienki skoro wyniki mówią zupełnie coś innego. Reakcje jak to nazwałeś kibiców słyszane z boiska pod naszym adresem mówią jednak coś innego niż to co opisałeś w swoim bełkocie. Tak więc już się nie odezwę , żyj i graj dalej na łące, szanuj ludzi którzy stoją obok boiska z piwem lub winem w ręku i napinaj się ponad stan bo to potrafisz lepiej niż konstruktywnie rozmawiać. A czy o mnie i moich kolegach ktoś usłyszy? Czas pokaże na pewno prędzej niż o którymś z was.Zegnam b-klasowca.

autor: ~gol 2009-06-24 09:44:57

avatar Lider był lepszy. Nie ma co się podniecać, pojechaliśmy tam pograc z lepszą ekipą i coś wywieść z tego spotkania.

autor: ~ady 2009-07-17 19:11:38

avatar schowajcie sie z ta tłuchowią nawet do klasy c . stare dziadki ktore nier dopuszczaja młodych ambitnych chłopakow. a lider coz...klasa sama dla siebie.gratuluje włocławianom