Wygrana i ...Buraczyński show

• autor: tluchowia, 2018-03-04 20:48

Zwycięstwo w drugim sparingu.

W sobotni wieczór Tłuchowia rozegrała drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do sezonu wiosna 2018.Choć drużyny nie wystąpiły w najsilniejszych składach mecz stał na dobrym poziomie.Cała drużyna rozegrała dobre zawody ,ale bohaterem był strzelec pierwszych pięciu bramek w meczu Radosław Buraczyński.Większą część spotkania zawodnicy Tłuchowii dyktowali warunki gry osłabionej Unii, ale już część meczu lepiej prezentowała się wyżej notowana Unia Czermno ,na uwagę zasługuję pierwszy gol w drużynie seniorów zdobyty przez Huberta Szmulewicza,który oddał piękny strzał z około 20 metrów w same okienko bramki.Słowa uznania również dla naszego bramkarza ,którym był Mariusz Olaszewski podstawowy obrońca naszej drużyny,mało tego obronił rzut karny ,lecz przy dobitce nie miał szans.Dobrze zaprezentowała się nasza młodzież i dwóch zawodników testowanych. Za tydzień ostatni mecz sparingowy,rywalem będzie lider Płockiej a-klasy Wisła Nowy Duninów.
Skład: Mariusz Olaszewski ,Grzegorz Bednarski ,Dariusz Sulkowski ,Radosław Kwiatkowski,Paweł Orszak ,Hubert Szmulewicz ,Arkadiusz Paszyński ,Radosław Buraczyński ,Marcin Krakowski ,Tomasz Nowakowski ,Wiktor Trymerski ,Łukasz Zabłotowicz ,Dawid Adamkowski , Daniel Sieciński ,Krystian Dzierzba ,Przemysław Czyżewski ,Konrad Sieciński

Strzelcy bramek:

1-0 Buraczyński
2-0 Buraczyński
3-0 Buraczyński
4-0 Buraczyński
5-0 Buraczyński
5-1 Unia
5-2 Unia
6-2 Szmulewicz
6-3 Unia
7-3 Czyżewski
Za tydzień mecz o godzinie 14:00 wyjazd 12:30 spod Urzędu Gminy autobusem .Obecność obowiązkowa .