Aktualności

REMIS W BOBROWNIKACH

• autor: tluchowia, 2018-03-19 21:35

...

W pierwszym meczu rundy rewanżowej nasza drużyna udała się do Bobrownik na mecz z Wiślaninem. Tłuchowia jechała z nastawieniem na rewanż za porażkę z jesieni na swoim stadionie 0-1,trudne warunki atmosferyczne,nie zbyt najlepsza murawa spowodowały, że akcje obydwu drużyn były chaotyczne i mało składne, co napewno nie należy powiedzieć ,że było nudno bo już w 9 minucie nasz najlepszy snajper Radosław Buraczyński dał Tłuchowii prowadzenie.Jednak nasza drużyna nie cieszyła się długo prowadzeniem bo w 16 minucie było już 1-1,tuż po przerwie wspaniałym dośrodkowaniem z rzutu wolnego i jeszcze lepszym wykończeniem w 49 minucie gospodarze objęli prowadzenie,  w tym momencie Tłuchowianie myślami byli aby doprowadzić do remisu.Co za sprawą w 58 minucie Radosława Buraczyńskiego stało się faktem.Trzeba się cieszyć z punktu zdobytego na trudnym terenie ,ale niedosyt pozostał bo mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia bramki .Za tydzień czas na kolejny rewanż ,tym razem rywalem będzie drużyna za miedzy Wicher Wielgie .Skład : WITKOWSKI ,SULKOWSKI ,ZBROŻEK ,UCZCIWEK ,OLASZEWSKI ,KWIATKOWSKI ,ORSZAK ,SZMULEWICZ ,CZYŻEWSKI ,PASZYŃSKI ,BURACZYŃSKI ,ZMIENNICY: KRAKOWSKI ,RYKACZEWSKI.