statystyki szczegółowe

Aktualności

GOŚCIE Z KRUSZYNA BEZ SZANS

• autor: tluchowia, 2018-04-23 19:54

Niedziela to kolejny pojedynek naszej drużyny w rozgrywkach włocławskiej a klasy  ,tym razem rywalem był dotychczasowy lider naszej grupy Kujawiak Kruszyn .Goście to lider ,a Tłuchowia nie pokonana na wiosnę więc emocję zapowiadały się w stu procentach ,kto się spóźnił trzy minuty na mecz może żałować ,bo w drugiej minucie Daniel Sieciński wykorzystał nieporadność gości i umieścił piłkę w bramce Kujawiaka .Tłuchowia niedzielnego poranka rządziła na boisku ,czego dowodem było zdobycie jeszcze dwóch bramek przed przerwą ,przez R .Buraczyńskiego ,który w 36 i 38 minucie nie dał szans bramkarzowi gości ,bezradny Kujawiak nie zagroził bramce strzeżonej przez K .Witkowskiego ,a Tłuchowia grała swoje w 50 minucie kropkę nad i postawił ostatnio skuteczny R .Kwiatkowski ,który sam na sam z bramkarzem dał zasłużone i pewne zwycięstwo naszej drużynie .Za tydzień udajemy się do kolejnego lidera naszej grupy ,rywalem będzie Grot Kowalki ,jesteśmy na fali także nie zepsujmy tego ,frekwencja w stu procentach obowiązkowa .Wyjazd w sobotę o godzinie 13:00 ,początek meczu 15:00 .Skład: Witkowski ,Uczciwek ,Zbrożek ,Kwiatkowski ,Ostrowski ,Sulkowski (Bednarski) ,Szmulewicz (Krakowski) ,Paszyński ,Sieciński (Skrzyński) ,Czyżewski ,Buraczyński .Nasza drużyna junior starszy uległa w drugim meczu na wiosnę 5-1 z Lechem Rypin ,bramkę zdobył Patryk Wałęsa .